Borderlands 2 do pobrania [Download][Torrent]

Borderlands 2 do pobrania na pc [PL] | Downlaod Torrent

Borderlands 2 Download
Borderlands 2 do pobrania

Borderlands 2 to druga część cyklu popularnego FPSa który zaskarbił sobie serca fanów z całego świata dzięki swojej unikalnej jak dotychczas grafice oraz dynamicznemu profilowi rozgrywki. Za powstanie tej produkcji odpowiedzialne jest studio developerów Gearbox Software z Texasu które stoi za całą trylogią Borderlands. Debiut tej produkcji miał swoje miejsce w roku 2012 kiedy to o sukcesie debiutu zdecydowała ponadczasowa oprawa graficzna powstała dzięki wykorzystaniu technologii cel-shadingu. Oczywiście za sukcesem Borderlands 2 stało też wiele innych czynników takich jak choćby ciągły niedosyt graczy po opublikowaniu pierwszej części.

Borderlands 2 Download

Sama gra Borderlands 2 do pobrania była na wielu różnych platformach takich jak pc, xbox 360, Play Station (PS3), PSVita oraz na Linux. Co prawda wieloplatformowość pomogła zdobyć produkcji jeszcze większą popularność, jednak od zawsze borderlands 2 download był najbardziej na komputerach pc. Na polskim rynku wydawcą nie było 2K Games lecz nasza poczciwa Cenega która wypuściła nawet kilka edycji kolekcjonerskich Borderlands 2 po polsku. Firma poinformowała, że część druga sprzedała się w dziesięciokrotnie większym nakładzie niż część pierwsza, oczywiście na terenie Polski. Wnioski łatwo wyciągnąć samemu. Polacy po prostu zakochali się w marce Borderlands.

Borderlands 2 download – gdzie pobrać? Skad wziąć?

Borderlands 2 Download
Borderlands 2 do pobrania

Nasza społeczność Fanów Borderlands (w tym przypadku 😉) zadbała o to aby zdobyć specjalnie dla was pełną wersję w wydaniu kolekcjonerskim do pobrania na naszej stronie. Co to oznacza? Konkretnie da wam to możliwość znalezienia złotych broni oraz tajnego kluczyka otwierającego skrzynię w krypcie. Ps. jeśli jednak chcesz zagrać w Borderlands 3 download < kliknij tutaj

Fabuła Borderlands 2

Fabuła która prowadzi nas przez dynamiczną rozgrywkę w cale nie jest skomplikowana, a pomimo to jest wciąż interesująca i przykuwa uwagę gracza. Wydarzenia drugiej części dzieją się po przeskoku czasowym o pięć lat względem pierwszej odsłony, kiedy to sekret skarbca został odkryty.

Borderlands 2 Torrent

Ostatecznie będzie nam dane zetrzeć się w boju z Handsome Jack który został głównym antagonistą Borderlands 2. Naszym zadaniem będzie powstrzymać jego oraz całą korporacyjną machinę dążącą do zagłady świata gry.

Borderlands 2 wymagania sprzętowe pc

Borderlands 2 Wymagania
  • Conajmniej dwurdzeniowy procesor Intel Core
  • Wolna przestrzeń dyskowa 20GB
  • Karta graficzna z pamięciami GDDR 3 minimum 256MB
  • RAM: 2GB do 4GB
  • Windows w dowolnej wersji zaczynając od windows xp
  • Dodatkowe wymagana:
  • Szybkie połączenie internetowe do rozgrywki online

W paczce z grą znajdziesz borderlands 2 crack – plik pozwalający na pełną rozgrywkę w wersji cracked. Wiedząc jaki kult roztacza wokół siebie cała seria Borderlands, a w szczególności Borderlands 2, namówiliśmy nasz zespół techniczny aby skomponował dla was w pełni działający crack umożliwiający poprawną rozgrywkę.

Sposoby na pobranie Borderlands 2 nonsteam

Borderlands 2 Warez – Warezy to cieszące się popularnością od niepamiętnych czasów. Zajmują się one gromadzeniem treści, gier, piosenek oraz filmów aby udostępnić hje później użytkownikom, a w naszym przypadku graczom. Fani Borderlands zadbają o to aby trafiła do was pełna wersja produktu. Dodajmy jeszcze, ze to właśnie na warezach swoją popularność zdobyły grupy Skidrow oraz Codex.

Borderlands 2 Download
Borderlands 2 do pobrania

Kolejna możliwość pobrania to Borderlands 2 Torrent na pc która ze względu na swoją specyfikę sieci zdecentralizowanej zapewnia graczowi największe transfery pobierania oraz największe bezpieczeństwo, a przy tym pewność, że dostanie odpowiednio skonfigurowaną i działającą wersję gry. Torrent to tak zwany protokół peer to peer który od niemalże pokoleń dystrybuuje dobra kultury na całym świecie.

Chomikuj, tak ta prawie zapomniana juz strona wciąż pozwala na bezproblemowe pobranie Borderlands 2 własnie z chomika. Niestety pomimo wielu potencjalnych zalet korzystania z chomikuj ten sposób pobierania posiada jedną znaczącą wadę. Mowa tu oczywiście o konieczności uiszczenia zapłaty za transfer. Dlatego też borderlands 2 chomikuj nie jest najlepszym sposobem na download, myślimy, że lepiej jest skorzystać z protokołu Torrent.

Zwyczajna opcja do pobrania a mianowicie Borderlands 2 Download direct która opiera się o wykorzystanie serwerów naszej witryny. Działa to w ten sposób, że pliku umieszczone sa na naszym serwerze, a każdy kto chce uzyskać do nich dostęp rozpocznie download prosto od nas, bez zbędnych pośredników i z odpowiednim transferem. To wszystko nie byłoby możliwe dzięki wsparciu całej społeczności która wspiera nas w utrzymaniu naszej infrastruktury.

Borderlands 2 spolszczenie – graj po polsku

Borderlands 2 Spolszczenie

Dodatek do paczki Borderlands 2 spolszczenie jest oczywiście wgrany od razu i nie ma potrzeby aby go dodatkowo instalować. Zadbano o to aby każdy element rozgrywki został spolszczony. Tyczy się to nie tylko linii dialogowych, czyli dodania napisów w wersji kinowej p polsku. Zdecydowano się także na przetłumaczenie na język polski wszystkich nazw przedmiotów, opisów oraz menu. Dzięki temu borderlands 2 jest po polsku.

Opinie o Borderlands 2 oraz recenzje

Jak można było się spodziewać gra Borderlands 2 dostała bardzo dobre noty w portalach recenzenskich. Wysokie oceny dąło się zauważyć wśród ocen wystawianych przez graczy, ale nie tylkobo recenzenci oraz krytycy tez zachowali o grze bardzo wysokie mniemanie. Wersja na pc zebrała 89% pozytywnych opinni, Xbox również tyle samo aż w końcu najbardziej zadowoloną grupą okazali się posiadacze ps3 których recenzje i opinie były w 91% pozytywne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *