2

Analiza trailera Borderlands 3 | Fani Borderlands 3 PL

borderlands 3 soundtrack
muzyka z gry

Trailer borderlands 3 – analiza

Amerykańskie studio Gearbox wypuściło ostatnio trailer swojej najnowszej produkcji zapowiadanej na wrzesień tego roku. W zapowiedzi znajduja się elementy gameplayu, po których od razu możemy stwierdzić, że styl prowadzenia rozgdywki wcale nie będzie się różnił od dwóch poprzednich części. Rozgrywka nadal będzie utrzymana wkonwencji RPG, a przy produkcji gracza utrzyma wartka akcja oraz niebanalna fabuła.

Borderlands 3 muzyka z gry

W trailerze można usłyszeć fragment soundtracku pochodzacego z borderlands 3. Co prawda ścieżka dźwiękowa nie będzie po polsku, ale nasze uszy z pewnością docenią agresywne brzmienie utworu „Can’t Hold Me Down” autorstwa GRiZ który jak żaden inny wpasowuje się w klimat oraz dynamikę całej produkcji.

Mnogość broni w Borderlands 3

Zwiastun pokazuje nam sceny w których broń wręcz sypie się z nieba. Trend mnogości oręża, możliwości customizacji, oraz podział na żadkości. Tego zdecydowanie nie zabraknie w najnowszej odsłonie serii. Każdy fan borderlands 3 będzie tym zachwycony. Ponadto na graczy czekają skrzetnie poukrywane easter eggi jak np broń zrobiona o dziwo z nogi!

leszke

2 Comments

  1. Wszystko to czego po Borderlandsach można się spodziewać. Mam nadzieję, że sama rozgrywka mnie pozytywnie zaskoczy.

  2. To musze przyznać, muzyka z trailera mnie porwała. Jak pierwszy raz usłyszałem te ciężkie rockowe brzmienia to myślałem, że odlecę z fotela xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *