2

Nieuleczalnie chory na raka fan Borderlands 3 zagra w grę przedpremierowo

Studio spełnia marzenie gracza

Jakis czas temu jeden z użytkowników Reddita zwrócił się z prośbą o pomoc do społeczności, aby ci pomogli mu dotrzeć do twórców oraz wydawcy, Gearbox Software oraz 2K Games. Trevor eastman okazałbyć się 26-letnim chłopakiem cierpiącym na nieuleczalny nowotwór. Młody mężczyzna bardzo chciał przetestować kolejną grę z cyklu, jednak nie był pewien czy dotrwa do daty premiery.

borderlands 3 postaci
Nowe postacie zawitają do kolejnej odsłony Borderlands 3

Gearbox Software wykazało się aktem dobrej woli.

Dzięki społeczności oddanych redditorów Treorowi udało się dotrzeć do twórców, ci z kolei przystali na propozycję młodego fana. W niedalekiej przyszłości bedie on miał możliwość przedpremierowego przetestowania trzeciej części Borderlands w siedzibie Gearbox. Rozgrywka ma potrwać 4 godziny, a sam Trevor będzie miał okazję osobiście poznać developerów oraz cały skład studia.

Inni twórcy też są przychylni prośbom społeczności

Autorzy kolejnej produkcji z cyklu Borderlands to nie jedyna firma która zdecydowała się na tak miły getst. W ostatnim czasie Betsheda zorganizowała pokaz swojej produkcji Fallout 76 dla chorego chłopca z Wirginii. To samo tyczy się Total War: three Kingdoms. Dzięki dobroduszności studia wieloletni fan serii miał przyjemność przetestować produkcję dzięki uprzejmości Creative Assembly

Zobacz inne artykuły:

Borderlands 3 trailer – dogłębna analiza

Borderlands 3 – wymagania sprzętowe

leszke

2 Comments

  1. Czasami gdy czytam o takich akcjach to mam wrażenie, że to wszystko jest skrzetnie wyliczone pod PR i dobrą famę dla gry. Miejmy nadzieję, że pomagają z dobroci serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *