3

Fan będzie miał swoją własną broń w Borderlands 3

Gracz ma swój własny podpis w grze

Twórcy gry z Gearbox Software oraz 2K games postanowili nadać jednej z bronii imię Trevora Eastmana. Jej nazwa to:

Compressing Trevonator

podpis: Trev is gunna get you!
nowa broń dla gracza borderlands 3
Trevonator – broń będąca upamiętnieniem fana

Szczęśliwy gracz to 26-letni mieszkaniec Wielkiej Brytanii, który niestety zmaga się z poważnym nowotworem przełyku w czwartym stadium. Młody mężczyzna poprosił na subreddicie Borderlands 3 twórców o możliwość wcześniejszego zagrania w produkcję z racji niepewnych rokowań co do jecgo choroby.

Wspaniałomyślnie twórcy zgodzili się nie tylko na to aby chłopak zagrał w grę przed wszystkimi innymi, lecz zostało on zaproszony do studia, miał okazję poznac całą ekipę stojącą za kolejną odsłoną serii, lecz co najważniejsze została mu poświęcona specjalna broń.

Compressing Trevonator – broń upamiętniająca gracza

Właśnie taką nazwę posiada broń którą developerz stworzyli specjalnie dla 26-latka, jest to shotgun z 2 możliwymi do wykorzystania trybami, ognistym oraz lodowym. Zwolennik serii jest w niebowzięty i już podziękował twórcom na reddicie. Przy okazji Gearbox oraz 2K zapewniły sobie dobry PR wśród graczy.

Zobacz inne artkuły:

Borderlands 3 do pobrania

Borderlands 3 – fabuła

leszke

3 Comments

  1. Mieć swóją własną „rzecz” w grze to jest coś! Kiedys oglądałem materiał TvGry o takich właśnie upamiętnieniach graczy w WoWie i zawsze mi to imponowało, mieć taki swój pomnik w wirtualnym świecie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *