1

Borderlands 3 fabuła | Fani Borderlands 3 pl

Borderlands 3 przecieki fabuły

borderlands 3 fabuła

Borderlands to seria która intryguje graczy z całego świata już od 26 października 2009 roku, kiedy to wydano pierwszą grę z serii borderlands. Seria borderlands to nie tylko bestsellerowy first-person shooter osadzony w realiach science fiction, ale też produkcja której mocny trzon stanowi fabuła. Borderlands 3 wydaje się kontynuować ten trend.

Akcja Borderlands 3 coraz bardziej wartka

Fabularne mistrzostwo autorstwa gearbox studio

Akcja nadal rozgrywa się na odległej i nieprzyjaznej planecie Pandora. Jednak tym razem historia rozgrywa się 5 lat po zakończeniu poprzedniej produkcji zspod znaku borderlands. Trzon fabuły Borderlands 3 stanowią Syreny, fantastyczne morskie istoty obdarzone nadnaturalnymi mocami. W grze gracz będzie miał za zadanie przeciwstawić się potężnemu kultowi Children of the Vault. Rodzeństwo Calypso stanie mu jednak na rodze. Mowa tu o syrenie i jej okrutnym bracie bliźniaku, obie te postacie władają nadludzkimi mocami.

Zapowiada się na to, że Borderlands 3 znów zaskoczy nas nie tylko dobrą mechaniką i wartką akcją. Wybredny gracz będzie też w stanie rozkoszować się intrygującą fabułą. Każdy nawet najbardziej wymagający pod kontem fabuły gracz powinien odnaleźć w produkcji Gearbox Software coś dla siebie i zatopić się w rozkosznej przygodzie.

leszke

One Comment

  1. Jak dla mnie fabuła Borderlands to nigdy nie było coś wyjątkowego, najwazniejsze, że mozna sobie postrzelać ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *